- W środę po Mszy świętej o godzinie 18:00 nabożeństwo fatimskie.
- W przyszłą niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Na Mszy św. o godz. 9.00 Rocznica I Komunii Św.
- Nabożeństwa majowe ku czci Matki Bożej o godz. 17.30 i potem Msza Św., w niedzielę po Mszy św. o godz. 9.00. Podtrzymajmy dobry zwyczaj modlitwy litanią przy kapliczkach czy krzyżach.
- Zachęcam do nabywania i czytania Echa Katolickiego w numerze:
- Bóg zapłać za ofiary na taca i na kościoła.
- W minionym tygodniu odeszli do Pan ŚP. Zofia Szewczyk z Lasek Bruskich i ŚP. Krzysztof Tetera z Wołoskowoli (pogrzeb w poniedziałek) – Wieczny odpoczynek…
